windpower.org.pl
Energetyka, OZE w sieci: Agroenergetyka na FB
OZE grupa na FB / GL / Blog energetyczno - paliwowy
 
 
Strona główna  Zarejestruj się  Forum OZE  Kontakt z Redakcją 


Artukuły
REKLAMA
 

O nas

Data: 2009-01-11
Szanowni Państwo,

Oddajemy do Państwa dyspozycji nowy portal tematyczny WindPower.com.pl dotyczący głównie zagadnień energetyki wiatrowej, systemów energetycznych, akcesoriów i urządzeń pomocniczych przy uruchamianiu turbin wiatrowych.
W jednym miejscu staramy się zgromadzić jak najwięcej informacji na ten temat. Prezentujemy firmy i ich produkty pogrupowane w czytelny i optymalny (mamy taką nadzieję) dla potrzeb użytkowników klucz. Gromadzimy najświeższe informacje z rynku o nowych firmach, nowych produktach i przepisach.

Serwis WindPower.com.pl jest przeznaczony dla tych Internautów, którzy w sieci szukają informacji na tematy związane z wykorzystaniem wiatru dla potrzeb własnych oraz dla celów biznesowych - w celu odsprzedania wyprodukowanej energii.

Jesteśmy niezależni, nie związani z żadnym producentem, wręcz przeciwnie chcemy promować wszystkich, którym na sercu leży produkcja oraz dostarczanie czystej energii poprzez wykorzystanie odnawialnych źródeł energii jakim jest m.in. wiatr.
Staramy się zebrać na naszych stronach jak najwięcej wiadomości istotny i ważnych z punktu widzenia naszych użytkowników, mających odniesienie do aktualnych przepisów i trendów panujących w branży. Oczywiście nie jesteśmy w stanie opisać wszystkiego szczegółowo, ale próbujemy to zrobić z zachowaniem merytorycznej staranności.
Ponieważ w zamyśle, portal ma również ułatwić czytelnikom dotarcie do producentów i usługodawców poszukiwanych przez nich wyrobów i rozwiązań, tworzymy bazę firm produkujących, dystrybuujących, projektujących, montujących i wykonujących elementy oraz turbiny, generatory wiatrowe. Postanowiliśmy wszystkie je posegregować wg odpowiednich kryteriów, znacznie ułatwiających naszym zdaniem poszukiwania potrzebnych informacji.
Mamy nadzieję stale rozbudowywać nas serwis, poszerzając informacje, podnosząc poziom, nie unikać przy tym dyskusji na kontrowersyjne tematy i stale być na bieżąco z wydarzeniami mającymi miejsce w branży OZE.
Liczymy na szeroko rozumianą współpracę, zarówno z firmami mającymi w swojej ofercie opisywane przez nas produkty, jak również z naszymi czytelnikami, dla których będziemy podejmować interesujące ich tematy.

Zapraszamy do odwiedzania WindPower.com.pl

Z poważaniem,

--------------------------------------
Redaktor naczelny wortalu
www.WindPower.com.pl
 
strona główna | polityka prywatności | nota prawna | partnerzy | kontakt | mapa serwisu | REKLAMA
biomasa | Grupa Energetyka na GL | Blog energetyczno - paliwowy
Copyright © Windpower.org.pl | design: Projekty budowlane